Ve středu 13. února 2019 se vybraní jedinci zúčastnili Halového atletického víceboje v Doudlebách nad Orlicí.

Závodníci soutěžili v těchto disciplínách: slalom, běh přes překážky, skok z místa, skok přes švihadlo a hod na cíl.

Ve štafetě 4 závodníků zvítězilo družstvo Potštejna: Sebastian Majer, Anna Dostálová, Benedikt Sedláček a Veronika Cimflová.

V kategorii předškoláků a prvňáků soutěžilo celkem 14 dětí, z toho 4 byli naši závodníci. Umístění chlapců: Adam Dostál 2. místo, Matěj Pleva 4. místo. Umístění dívek: Kristýna Cimflová 4. místo, Magdaléna Sedláčková 5. místo.

V kategorii 2. a 3. třídy z celkových 21 dětí bylo 6 potštejnských závodníků. Umístění chlapců: Sebastian Majer 1. místo, Antonín Beran 2. místo, František Šimek 5. místo. Umístění dívek: Tereza Kubíková 2. místo, Vendula Drahošová 6. místo, Amálie Plevová 8. místo.

V kategorii 4. a 5. třídy soutěžilo 9 závodníků, z nich 3 reprezentovali naši jednotu. Umístění: Veronika Cimflová 1. místo, Benedikt Sedláček 4. místo, Anna Dostálová 5. místo.

Děkujeme za krásné výsledky!